O blogu

Witam na moim blogu!

Chciałabym, aby ten blog był przestrzenią, w której będę mogła wyrazić to co mnie porusza, interesuje, z czym się spotkałam w praktyce, co może okazać się dla moich Czytelników przydatne. Oczywiście jest to blog prawny, a więc wszystko będzie koncentrowało się wokół tematyki szeroko pojętego prawa.

Będę na nim umieszczać nie tylko swoje wpisy, ale także publikacje osób zainteresowanych współpracą ze mną.

W dobie coraz bardziej wszechobecnej informatyzacji blogów jest coraz więcej. Prezentowane na nich treści są bardziej lub mniej wartościowe. Dlatego też chciałabym okresowo robić przegląd najciekawszych w mojej ocenie wpisów umieszczanych na innych blogach. Być może takie, choć co prawda subiektywne, spojrzenie okaże się dla Czytelników przydatne. Będzie to moja „Top Lista – Przegląd najciekawszych wpisów na blogach prawnych”.

Chciałabym stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dla laików prawa ale również osób, które zajmują się w sposób profesjonalny na co dzień prawem. Postaram się pisać na blogu w sposób jasny i zrozumiały.

Zapraszam do lektury

Małgorzata Koczan

 

REDAKCJA

9

 

Nota prawna

Wszelkie materiały zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie informacyjny charakter i wyrażają jedynie osobiste opinie autorów, nie stanowią one opinii czy porady prawnej.Nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody wyrządzone zastosowaniem się czy niezastosowaniem się do poglądów prezentowanych na blogu. Zastrzegam sobie prawo do zmiany stanowiska, w szczególności w sytuacji zmiany przepisów prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracji.Wszelkie materiały publikowane na stronie chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie, w tym kopiowanie, zwielokrotnianie i rozpowszechnianie, jest niedozwolone bez uprzedniej pisemnej zgody autora.